| Furnicuta000 a întrebat:

E greu sa montezi o camera video de exterior? Pot face asta fara sa chem pe cineva? Am un vecin care si-a montat singur si nu are niciun fel de studii sau experienta in domeniu. Nu ma puneti sa il intreb ca suntem certati

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De montat, poti.
Nu e sigur ca va si functiona (cum ai vrea).

| Brizbriz a răspuns:

Daca pui intrebarea asta, atunci... da
iti trebuie ceva cunostinte de constructii, sa bagi autofiletante in suportul camerei si in perete
dupa care trebuie sa tragi cablu... TOATE au cablu, si alea wifi, din cauza ca trebuie sa se alimenteze