| DonMoldo a întrebat:

E legit site-ul buy2play vreau sa iau un ps5 SH. Ati cumparat ceva de la ei?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Sunt prea noi pe piata ca sa ii cunoasca cineva (de pe siteul lor mentiuni Registrul Comertului: J23/xxxx/2022 )
Preturi maricele ca la orice amanet de electronice vad.
De ce nu mergi la niste amanete de electronice serioase de la tine din oras, acolo ai posibilitatea sa si negociezi putin dar sa si testezi produsul inainte de achizitionare.
Inca ceva in viitorul apropiat (2024 ) va aparea PS5 slim cat si PS5 PRO, nu stiu daca se justifica un PS5 acum la pretul de 2400 SH sau unul nou la 2700-3000 lei, deoarece la lansarea modelului nou pretul versiunilor anterioare va scadea drastic!
Daca cumperi un PS5 sh cauta sa fie ultima varianta si anume C-Chassis

| DonMoldo explică (pentru Simpatic):

Da dar totusi sunt in colaborare cu cel.ro am vazut.

| Simpatic a răspuns (pentru DonMoldo):

Poti incerca sa comanzi, eu unul nu stiu nimic de ei de asta am facut recomandare catre altceva.