| Trinitygen a întrebat:

E mai avantajos sa cumperi un PS3 decat un PC nou?
Am gasit un PS3 250 Gb+Uncharted la 1600 Ron, si un PC la PC Garage tot cam la acelasi pret
http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/visio n-premium/

Mai bine imi iau PS3-ul sau PC-ul?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E mai avantajos sa iti iei un xbox 360 4gb slim la 850 lei pe eMAG si de restul iti iei ce vrei tu.

| JuLien a răspuns:

Eu as opta pentru PC dar sa mai pui inca vreo 300lei pentru unul mai performant. cu PC-ul poti face mai multe lucruri, pe cand cu ps3 doar te joci.

| SarpeAF a răspuns:

PC...e mai avantajos da' si PS3 e tare