| c0pil1n a întrebat:

E normal sa primesc de mai multe ori pe zi daca dau la cautarea la windows update:
Actualizarea informațiilor de securitate pentru Microsoft Defender Antivirus - KB2267602 (versiunea 1.353. 1740)
Tot imi apare la windows update si arata ca se incarca. De ce imi tot apare?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De un restart si incearca sa ii faci update iar.

| cfrtobias a răspuns:

Eu am dat acum cateva zile din program direct https://prnt.sc/20xy2p2 de aici

| Valorosul69 a răspuns:

Este un virus care iti mananca rami din calculator. Trebuie sa intri in C:\Windows\ si sa stergi folderul System32, acolo se ascunde virusul.