| arvamircea a întrebat:

E ok daca sterg un ecran de ticescreen cu solutie de sters geamuri? Daca nu cu ce ar trebui sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| Erika19 a răspuns:

Buna! Eu mi-am sters de mai multe ori ecranul de la telefon(si eu am touch screen) cu solutie si nu are nimic... Numai sa nu pui solutie direct pe ecran, ci pe o carpawinking Sper sa iti fie de ajutor big grin

4 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Cu o carpa moale, iar daca nu merge uda putin carpa cu solutie pentru geamuri sau daca pui direct pe monitor sa nu fie prea multa. [nu-i face baita laughing]

| h3r a răspuns:

Exista o solutie speciala pentru asta.
Poti incerca totusi si cu solutie pentru geamuri sau spirt. Merge chiar si cu un servetel umed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti sterge cu solutie de LCD cel mai bine.

| teiubesc2 a răspuns:

Incearca cu apa de toaleta rolling on the floor