| Harley007 a întrebat:

E posibil sa faci un cont id Apple fara card? Cum descarcati voi aplicatii pe iphone? Facandu-va cont id Apple ati scris si contul bancar?

Răspuns Câştigător
| claudiosuraj1 a răspuns:

Chesita asta mi sa întâmplat si mie. când faci un cont îți cere tara e prima data alegi statele unite după pui tot si o aa vezi ca o sa-ti ceara cardul. după dai anulează si mai încerci o data dar de data asta selectezi Romania ca tara după urmezi pasi si nu o sati mai ceara cardul. sper ca ai înțeles, mie mi-a mers asa. funda?