| Cortex a întrebat:

E vorba de placa video.Am fost la un prieten acasa a intrat undeva in bios si avea acolo 100mb 200mb tot asa pana la 500, avea setat 100 si si-a pus pe 500.Eu ma joc league of legends fara probleme, fara lag si as vrea sa ma joc fifa 11 in retea(lol e un joc mult mai complex decat fifa si mi se pare aiurea sa-mi mearga lolul dar fifa 11 nu), dar din pacate mi se misca foarte sacadat cu tot cu low quality setat in joc.E posibil sa am si eu setata placa pe o alta optiune decat cea maxima? Unde trebuie sa intru sa verific asta si cum sa o fac ce taste sa apas la inceput sa ma dea in bios si de acolo unde trebuie sa intru? Am windows 7, sper ca ati inteles ceva din ce am scris.

2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Lul-ul nu e un joc mai complex decat fifa! Fifa are cerinte de sistem mult mai mari!

| Cortex explică:

Mersi mi-ai fost de mare ajutor.Altcineva?