| Ayumi a întrebat:

E vreun ep. din bleach in care ichigo si rukia se saruta? daca e va rog sa-mi trimite-ti adresa episoadului. dau si funda.pa!

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Nope.avi

| KinokoஐKee a răspuns:

Si eu m0am uitat la Bleach si tot asteptam sa fie un episod in care cineva se saruta, dar din pacate am asteptat in zadar. Rukia si Ichigo nu s-au sarutat pentru ca Bleach e un anime in care actiunea e pe primul plan.

| Printzess a răspuns:

Din pacate nusad am cautat si eu..si actiunea e subiectu principal adica luptele pe care le duce ichigo.sad

| Raggy a răspuns:

In anime nu. Iar acum anime-ul nu se mai face, dar manga continua. Si, cine stie, poate se va intampla.