| Amelia87 a întrebat:

Ecranul telefonului meu brusc se face alb, si nu se mai vede nimic pe el. Tel este in stare buna, desi nu e nou. Garantia a expirat deja. De astazi face asa. Il sting si apoi reaprind si isi revine parca. Dar totusi despre ce poate fi vorba?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just mE:x a răspuns:

Si la samsungu'l meu am patit la fel e displeiu'l(sincer nu stiu cum s'o scrie in eng eu zic pe romanesteblushing)si te coste in jur de 100 lei noi adik1 milion lei vechi.acum se joaca q tine tongue dar se va strik in curandbig grin.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resofteaza-l!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu e Nokia 6131, si face aceleashi figuri!straight face

Poate le ajunge si lor atata vreme....ca eu il am de 2 anilaughinglaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa-ti procuri un ciocan mare cu coada rosie si sa-i articulezi intre 4 si 5 lovituri nu mai multe ca-l strici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu tot asa face si nu stiu ce sa mai fac cu el. uneori imi apare imaginea telefonului albastra cu verde si inversata(de la dreapta la stanga) la fel si meniul...ma dispera deja.nu il mai suport delokangryangryangry va rog spuneti-mi ce sa fac cu el pentru asi reveni...multumesc reciproc

| Amelia87 explică:

Da, samsung! D840 marcahee hee

| emmaangel a răspuns:

Am patit si eu asa ceva, cu un lg si mama cu un motorola. Era vorba despre display si nu am mai avut ce sa le fac...crying

| 423x a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la un Samsung si un vecin mi-a spus sa il bag in frigiter si nu am mers mi s-a intamplat la alt Samsung si l-am bagat in congelator. Deci baga-l o oara doua si dupa aia lasa vreo 5 minute si aprinde-l va merge dar se va strica dar daca il vei baga cand se strica el se va obisnui si nu va mai face figuri. Bafta! Funda!