| CyberDune28 a întrebat:

Electricitate fara fir de la sateliti. Am pus eu intrebarea asta mai demult. A zis cineva ca nu se poate. Uite ca s-a schimbat situatia. Pareri?

https://www.biziday.ro/280647-2/

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Sa vezi atunci cum se va incearca spargerea parolei WPAwinking
vor aparea si "hackerii care fura curent" la propriu

si rromii cu castele interminabile vor angaja tocilari care sa-i cupleze la curent moca

parca si vad o discutie intre un rrom versat si autoritati:

" -sefule a venit la mine un baiat cu un laptop si zau nu stiu ce mi-a facut la reteaua wi-fi, sa mor daca stiam ca circula curent prin routerul asta! ca daca stiam plateam curentul consumat! "