| Gabry a întrebat:

Eram afara cu o prietena, si voiam sa vad cat e ceasul. Mi-am scos din buzunar telefonul (mentionez ca e un samsung U600)si l-am scapatsadL-am luat de jos, si avea ecranul putin spart si avea cateva linii verzi pe ecran, am incercat sa-l inchid, dar nu merge.Acasa l-am bagat la incarcat, dar degeaba. Le-am spus parintilor, si desigur au inceput sa tipe, si eu sensibila am inceput sa plang, si acum mai am lacrimi.
Am abonament pe Vodafone, imi poate schimba telefonul cu mai putin de 100 lei? Cred ca nu.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Daca vrei adu-l sa vad ce are! Ma pricep la pcuri si mobile. Daca esti din Bucuresti da-mi un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantie are?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori îl repari în service, ori îl arunci și îți iei altul. De obicei reparația costă aproape cât un telefon nou (sau second hand), așa că...