| adelaadelaadela a întrebat:

Mi-am facut cont de facebook si la un moment dat nu mai mergea parola cica era gresita asa ca am schimbat-o, am mai intrat de cateva ori si iar s-a blocat parola. Am mai schimbat-o o data si acum nu mai merge contul deloc sad ce as putea face in afara de alt cont?

1 răspuns:
| AleHh a răspuns:

Nimic :-ss. mi s-a intamplat si mie. trebuie sa iti faci alt cont si sa incerci [in caz ca ai facut asa ceva] sa nu mai trimiti foarte multe cereri de prietenie intr-o singura zi si sa o lasi mai usor cu link-urile 'copy-paste' prin chat. mie mi s-a intamplat asa si am prapadit vreo 3 conturi :3. multa bafta :*