| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe mess si am apasat undeva(nici eu nu stiu unde) si mi. a disparut avatarul.adica locul unde era avatarul nu mai e...imi apare in locul respectiv imi apar oamenii care ii am in lista.nu stiu daca m.am facut inteleasa dar. poate totusi ma puteti ajuta

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Te duci la Messenger -> show/hide my information si iti va aparea avatarul cu statusul.

| jani a răspuns:

Nu prea am inteles ce s-a intamplat cu avaturul tau, dar e posibil sa ai un virus pe calculator, daca nu, eventual poti reinstala mesengerul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nici eu nu team inteles
dar poate fi vorba si de un virus cum zice jani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi fa odata cum ai facut