| andreipetresu a întrebat:

Este adevarat ca samsung galaxy s plus se restarteaza din senin?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu. probabil ai instalat vreo aplicatie care nu e compatibila cu telefonul sau cine stie ce i-ai facut. eu nu am probleme.

| Himer_Robert_1992 a răspuns:

Da este adevarat.mi am luat unul nou si l am dus de 3 ori la garantie fiindca mi se restarta din senin. il am de 2 luni si jumatate, iar la mine a stat maxim 2 saptamani, restul la garantie.ei nu vor sa mi dea altul fiindca nu cosidera ca este o problema majora. poate te a ajutat cu ceva...