| Silvia93 a întrebat:

Mi se tot restarteaza telefonul Samsung galaxy mini, de la ce? Ce ii pot face?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai încercat un „reset to factory"? dacă și după asta face la fel... e ceva stricat prin el și nu merită costul unei reparații. Dacă își revine însă, atunci probabil e de la o aplicație sau chiar pur și simplu din cauză că a rămas prea puțin spațiu liber în memorie.

Răspuns utilizator avertizat
| Elynad a răspuns:

Salut,
Silvia, la fel am patit si eu. Am facut din setari o resetare la parametrii din fabrica si facea la fel. Am fost la un prieten si l-a resoftat, nu am mai avut probleme cu el o perioada buna. Nu era Samsung, era un model mai slab, intre timp l-am schimbat...

| Met a răspuns:

Nu a cazut si s-a lovit si la mine tot asa face de cand l-am scapat pe beton

| Bellateo a răspuns:

Sunt mai multe variante:
-ori ai un virus in el de la o aplicatie
-poate ti-a intrat cineva in el( gen hacker)
-telefonul e foarte vechi si nu o mai duce bine.
-e ceva din fabrica
-sau poate erae o problema bateria.
Daca iti dai seama ce se intampla cu telefonul tau, poate cauti pe internet si gasesti solutia.
Funda? happy