| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca se pot desprinde unele taste de la laptop? Cum se poate evita acest lucru? De exemplu daca ma joc risc sa imi sara tastele W,A,S, D?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, ia si tu o pauza ca-i trecut de miezul noptii si trebuie sa dormi, iar maine cand joci nu mai dai cu putere, ca sa nu mai sara tastele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil daca le folosesti/apesi intens. Mie mi s-a intamplat.

| Trixt3r a răspuns:

Nu exista asa ceva.

Tot ce se poate intampla, in functie de tastatura este sa se toceasca acele taste si sa nu mai vezi literele de pe ele, atat.

| wowmentol2 a răspuns:

Nu au cum sa sara