| Dinamicx a întrebat:

Este bun Procesor AMD A6 X2 5400K, 3600MHz, Socket FM2 si Placa de baza Asus F2A55-M LK, Socket FM2, Chipset AMD A55 FCH?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Daca te referi la acest procesor: http://bit.ly/14foQ3I atunci tin sa iti spun ca este un procesor cu mult meste media normala.

O sa iti mareasca performanta la pc, functionand si la o frecventa destul de buna 3600 mhz

Placa de baza este ok si se cupleaza foarte bine cu procesorul.

| Dinamicx explică (pentru maryusmono):

Da este acel procesor big grin

4 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

E bun depinde pentru ce il vrei happy

| Dinamicx explică (pentru IT4Ever):

Pentru gaming... big grin

| Alberto97 a răspuns:

Daca doresti iti fac un calculator din piese complet vrei?