| EDUTz a întrebat:

Este buna aceasta placa video http://www.mediadot.ro/......048mb-ddr3
Ma refer pentru games gen ghost recon future solider, crysys 2?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca joci crysis 2 la low cu aia sa fii multumit.Eu zic sa mai strangi bani daca vrei ceva calumea, amcar 300 lei(gt 440, 512 mb gddr5)

| EDUTz explică (pentru sltlp):

Iar cu placa asta care am ziso acum as putea sa joc de exemplu ghost recon future solider?

| sltlp a răspuns (pentru EDUTz):

Asta ai putea sa joci ceva mai ok, d ar sa nu te astepti al detalii prea multe, ca tot nu sclipeste, insa e cud estul peste cealalta. Legat de placa, iti recomand varianta 512 mb gddr5, este peste 2 gb ddr3. Sau 1 gb ddr5 daca iit permiti, e mai scumpa.

| EDUTz explică (pentru sltlp):

Aha mersi mult.big grin

5 răspunsuri:
| Moldoveanul a răspuns:

Dupa cum a spus srsdani, placa video este destul de slaba si nu va suporta jocuri precum Crysis 2. Daca vrei neaparat sa pui mana pe jocurile recente, atunci iti trebuie o placa video decenta, sa spunem una cu 512 MB memorie si cu 256 biti.