| Danutzzu12 a întrebat:

Este buna firma Allview in privinta tabletelor? Daca da, de ce? daca nu, de ce? Dar tableta Allview AllDro 2 speed DUO http://www.emag.ro/......E3TNKBBBM/ este buna? Si ca cerinte si ca aspect si mai ales accentuez de rezistenta ecranului. Daca nu este buna, de ce? Si daca da, de ce? Va rog sa imi recomandati si voi o tableta pana in 750-800 lei. Multumesc! Ofer FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Tabletele Allview sunt bune la grafica, performanta, rezistenta au cam tot ce trebuie pentru o tableta sa zicem Standard sau normal.Pret accesibil ideea e ca sunt facute in Romania si din cauza asta unele persoane afirma ca nu sunt bune.Singurul dezavantaj consta in Service, deoarece dureaza mult prea mult. Atata tot.

| Danutzzu12 explică (pentru kteichd):

Multumesc Mult!

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Cu Multa Placere.