| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de pe TPU care a primit vreun cadou de la lockerz.com?

Răspuns Câştigător
| 911targa a răspuns:

Daca zici tu ca este scam, eu ce sa mai zic ca am primit tricoul.

5 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Lockerz este un site scam, nu castigi nimic, de 5 luni sunt membru Z-List, am scris adresa 100% corect, si nu am primit nici un tricou, crede-ma ca nu castigi nimica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aham merci eu o sa incerc sa iau niste bani pe paypal cand se va da drumu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm ce sa mai cred... in cat timp tia venit tricoul? iar tu Gabystelistu95 cate conturi false ai avut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit acum o saptamana 25$... Sunt f f f multumit de site

| airflower a răspuns:

Si fratele meu a primit tricoul dar foarte tarziu