| johnbucuresti a întrebat:

Este cineva interesat sa faca practică electrică-electronică!?
Are cineva hobby electronica și ar dori să mai învețe câte ceva 100% gratis!?

Sunt electronist, am 20 ani de experiență.

Dețin un mic laborator de electronică lânga Mol Vitan în București.

Dacă este cineva interesat să lipească piese electronice... să facă montaje, să se joace și să construiască prototipuri, invenții.

Eu pot primi o persoana sau două care dorește să învețe mai multe.

Dacă vă intrebați ce îmi iese mie la afacerea asta, poate mă ajutați să fac ordine, să mai montez un raft nou pe care sa punem piese, scule, chestii simple și ușoare.

2 răspunsuri:
| UnulSimplu312 a răspuns:

In domeniul software? Sau doar pe baza de piese si masinari?

| johnbucuresti explică (pentru UnulSimplu312):

Dupa cum vezi nimeni nu mai doreste sa invete ceva in tara aceasta
Nimeni nu vrea sa mai puna mana pe munca
Sau pe carte

Asa ca or sa deveniti cu totii un popor de consumatori
Fara fabrici fara productie fara exporturi fara uzine
Fara nimic
Oar atunc cand marele bos care le fabrica pe toate o sa va intrebr
Ce oferiti voi la schimb pentru mamcare
Voi ce o sa mai oferiti in momentul in care o sa spuna ca sunteti cam multi cu pielea alba si ochii ovalo
Si daca mai dototi sa mai primiti fircare doar o singura paine
Ei vor la schimb ceva real palpabil concret
Si voi ne avand ce sa le oferiti la schimb o sa le dati la inceput masinile apoi casele apoi organele voastre
Si gata cu tara gata cu voi toti cei ce ati fugit de a face ceva real
De a fabrica
Dena avea voi o initoativa sa produceti ceva

Ziceam ca nu mai e valabil anuntul pentru ca acest popor a ajuns deja la marginea prapastiei
Nimeni nu dorrste sa mai faca nimic