| johnbucuresti a întrebat:

Dacă vrea cineva să învețe gratis electronică să mă anunțe repede.
Oferta este valabilă doar pentru persoane din București sau împrejurimi.
Chiar sunt dispus să invăț pe cineva electronică în mod 100% gratis.
Eu sunt un electronist cu 18 ani de experienta practica, multe scoli si multe diplome.
Am un laborator unde eu lucrez, este cam dezordonat dar daca va întrebați cum de e gratis poate imi dati o mana de ajutor la aranjarea pieselor ca la expozitie pe rafturi si tot o data va învăț la ce este buna fiecare piesa, cum se numeste, din ce este fabricată, care sunt efectele fizice... adica si teorie.
Detin si ceva carti foarte practice.
Am idei si pot sa va îndrum si daca doriti sa faceti studiu teoretic.
Nu va ofer diploma dar va învăț electronica practica si teoretică in cat o sa stiti mult mai multe lucruri reale palpabile din care puteti castiga bani concreți in lumea reala.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Big up, mesajul asta il las ca sa ridic cumva anuntul in pagina.
Pacat ca nu-s din Bucuresti, foarte interesanta oferta dv.
Succes

| johnbucuresti explică (pentru Simpatic):

Din ce oras esti de curiozitate?

| Simpatic a răspuns (pentru johnbucuresti):

Galati

| Bizon95 a răspuns:

La ce iti mai foloseste sa fii electronist in ziua de azi?

chiar sunt curios, fara katerinka sau trolling

impresia mea e ca foarte putine chestii se repara, iar cand ajungi cu unele la reparat chiar nu le mai repari, exemple ar fi chip-ul unui laptop din cauza caruia nu mai mergea bateria si care costa 250eu pentru ca trebuia adus pe comanda speciala, sau mai rau, placa video care avea probleme chiar in GPU si care costa mai mult decat toata placa video sa il aduci pe comanda (era ceva mai veche dar tot costa vreo 2000lei)
in plus cunosc un electronist foarte, FOARTE bun care si-a facut fabrica de... mobila

| johnbucuresti explică (pentru Bizon95):

Păi vezi ce dat răspunsul singur să fi electronist înseamnă să poți repara toate utilajele echipamentele mașinăriile din acea fabrică nu numai jegurile de laptopuri Sunt lucruri care se repară Adică nume și pierde viața acasă îmi vii un PC portabil așa că pe lumea aceasta există mașini de injecție mase plastice mașini care merg pe sub Dunăre și pun stâlpi fundul apei stației de epurare stație de clorinare a apei stație de pompare a apei mașinării care fabrica mobilă care șlefuire marmură care fabrică pavaje care fabrică lingurițele de înghețată care fabrică paharul care se pune înghețata care fabrică capacul de la paharul de înghețată care fabrică capacul de la pahar de cafea care fabrică cu harul de cafea care fabrică pariuri care fabrică în geamuri care fabrică ceva în țara asta acum să îi dea seama cât de valoros este să fii electronist pot să conștientizezi că Fără electroniști toate aceste lucruri Nu ar mai funcționa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O initiativa foarte buna.
Sper sa gasesti pe cineva la fel de pasionat.
Tin minte ca acu, 18- 19 ani, aveam in constanta un club al elevilor.
Cu pista de carturi, calculatoare, electronica, si erau f multi copiii care veneau pe vremea aia acolo.
Success