| ionuTT1997_6974 a întrebat:

este puternic cat de cat procesor Intel centrino m 1. 73 ghz?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este prea puternic. Sa spunem ca este pe la 3-4, pe o scala intre 1 si 10.

| ionuTT1997_6974 explică (pentru Ioandelasal):

Aha,dar este cam parf am gasit un laptop la 400ron si nu stiu ce sa fac are asa:
ptop Acer travelmate 4060, procesor Intel centrino m 1. 73 ghz, rami 1 gb ddr2, wireless, display15, 4, vga, usb, hard 12 gb,(este cam praf zic eu dar la pretu asta) Ce zici sal i-au?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ionuTT1997_6974):

Este destul de slab si destul de vechi, daca are HDD de doar 12 GB si nu stiu cat ar mai tine. Cu banii respectivi poti sa-ti iei un pc cu caracteristici mai bune. Eu nu l-as lua, dar decizia este a ta.

| Crytek6 a răspuns:

Ca ceaiu... dar daca atat iti permiti e bun

| ionuTT1997_6974 explică (pentru Crytek6):

Deci ce jocuri as putea sa juc cu el?

| Me2 a răspuns (pentru ionuTT1997_6974):

Mai pune inca 1.000 ron si cumpara ceva cat de cat, nu vechitura aia, nu-ti vor merge jocuriile,,,, gta sa pe low, poate nici ala