| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo aplicatie pe Facebook unde pot vedea cine ma blocheaza? Daca da, dati-mi va rog un link! :*

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Buna,
Nu cred ca exista, scuze, dar poti sa te uiti in profilul persoanelor si sa vezi daca nu mai esti in lista de prieteni, asta inseamna ca te-a blocat sau te-a sters.

| ℓαυяα a răspuns:

Facebook nu dezvaluie astfel de informatii happy si nu cred ca exista nici o aplicatie pentru asa ceva, iar daca exista, probabil ca e un virus