| Arthiom a întrebat:

Eu am internet de la RDS/RCS (prin cablu, cel wireless mi se pare mai slab, parerea mea). Inainte cand aveam un modem negru, primul modem oferit de RDS paginile de internet mergeau perfect, la fel si jocurile multiplayer, dar acum 2-3 ani au venit si au schimbat acel modem negru cu unul alb, mai mic, de atunci primesc erori de conectare(nu des dar apar si sunt destul de deranjante pentru ca remedierea dureaza destul de mult), iar daca descarc jocul metin2, fie ca acesta este deschis sau inchis, paginile de internet incept sa dea freeze uneori. (tin sa spun ca am un pc bun care in rest merge foarte bine, dar de cand s-a schimbat modemul jocurile muliplayer au inceput sa aiba putin lag). Situatia s-ar remedia daca as schimba modemul? funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate sa se schimbe. Suna la ei si spune-le ce patesti. Poate fi si o setare de vina. Or sa vina ei sa te ajute.