| delonia a întrebat:

Pana acum 1 luna am avut internet de la Romtelecom cu modem de ala negru pe care scria Speed Touch. Acum mi l-a schimbat cu unul de acela alb wireless. Problema e ca pana acum cand imi cadea netul scria acolo la bara de link speedtouch si ma ducea la o pagina unde dadeam conectare si venea netul. Acum ca am modemul asta nu mai merge cu speedtouch-ul. Stie cineva cum fac acum?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

| delonia explică (pentru Matt24):

Si de unde stiu eu username-ul?

| Matt24 a răspuns (pentru delonia):

De obicei username-ul este admin si parola la fel. Uita-te in cutia in care ai primit modemul, trebuie sa ai o carticica sau un pliant in care scrie asta.

| delonia explică (pentru Matt24):

Am gasit pana ma urma! Multumesc!

5 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Pui adresa asta unde puneai de obicei linkul.

| NeonLights a răspuns:

Din cate stiu eu, nu ai ce sa faci, decat sa astepti sa-si revina dar sa stii nu dureaza mult.