| Bionicle a întrebat:

Eu am o camera video Sony HDR PJ410 cu un card de memorie de 32 Gb. Eu cand mi-am scos filmele din camera direct in calculator in Playmemories Home, am sters originalele, din camera si mi-au disparut niste minute din cardul meu de memorie.Eu inainte puteam sa filmez 3 ore si 20 de minute, apoi cand mi-am transferat niste filmari si le-am sters din camera mi-a aratat ca mai am numai 2 ore si 45 de minute iar apoi cand am facut din nou cu transferul mi-au disparut mi-au disparut inca 17 minute.Ce se intampla?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce se intimplă doctorelaughing nu stim, mergi cu ea la cineva priceput care sa se uite la ea, ai setat tu ceva si numai stii unde ai umblat, un electronist care se ocupă cu aparate va sti sa te ajute, duo la servis si vorbeste cu cei de acolo sigur este vorba de setarile care le ai facut tu.