| Marvin_Vlad_1999 a întrebat:

Eu am un laptop HP cu placa video gtx 1050.
Laptopul este conectat la placa video, dar ecranul ui la Intel hd graphics 620, am vazut asta si in jocuri si in setari.
Cum as putea sa fac ca si ecranul laptopului sa fie conectat la placa video?
FUNDA

4 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Intrii in Nvidia Control Panel; dai click la Manage 3D Settings; apoi Global Settings si selectezi High Performance Nvidia Processor.
Din meniul din stanga te duci la Set PhysX Configuration si selectezi placa video Nvidia GTX 1050.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai windows 7 descarca navida

| Marvin_Vlad_1999 explică (pentru Romaniamafia):

Am facut deja asta si tot nu merge

| Marvin_Vlad_1999 explică (pentru Romaniamafia):

La fel arata si la settings, am windows 10