| iwannabeperfect a întrebat:

Eu am un LG cokie kp501 si mi-am reparat touch-ul la el dupa ce se sctricase. evident acum nu prea mai merge asa bine si ma gandesc sa-mi iau altul. nu am niciun ban strans pentru a-mi lua altul si asta inca functioneaza insa vreau sa economisesc preventiv pentru ca nu cred ca asta va mai rezista mult si nu am de gand sa ii repar touch-ul pentru a doua oara.
ce telefon cu touch, mai ieftin, care sa aiba si internet ( aplicatia facebook etc), sa-l tina bateria stiti?
cat costa la liber? ma intereseaza sa fie mai bun decat asta cookie.
funda**

2 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia Asha 305 / 306 / 307 / 308 / 310 / 311 cu touch sau 200 / 201 / 202 / 205 cu qwerty. Aceste telefoane sunt destul de bune, bateria tine mult, iar pretul e de pana la 420 lei. Toate au conexiune la internet.
Dar, ai putea sa iti iei si un smartphone. De exemplu, Samsung Galaxy Mini e cu 450 lei. http://www.quickmobile.ro/......white.html Asa beneficiezi in intregime de un telefon bun. Galaxy Mini e un telefon cautat.