| Alex14DaFunda a întrebat:

Eu am windows 7 si vreau sa imi cumpar o placa video si pe cutie scrie windows 8.Se poate sa nu fie compatibila? Vreau sa stiu daca nu e nici o problema daca o cumpar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, e compatibila, acel windows 8 inseamna ca iti vine cu driver de w8 tu trebuie doar sa gasesti pe net un driver de w7 pentru ea big grin

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Scrie windows 8 pe ea deoarece vine cu drivere de windows 8 dar pe site-ul producatorului găsești drivere pentru toate sistemele de operare.