| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am luat o unitate la mana a doua si nu ar cd-urile cu drivere, mi-am gasit vga, usb dar nu-mi gasesc driver sunet. Daca mi-as cumpara placa sunet imi da si driver pentru ea. ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Uite aici un program care iti cauta singur driverele de sunet http://dl.transfer.ro/transfer_ro-25aug-a42d09ba9f835.zip uite si codul de activare a programului DS-G06F8-3F0C3-74D32-06C90-60601-000G0
Eu il folosesc si sunt foarte multumit de el.

| clofu a răspuns:

Downloadeaza programul everest. Iti spune ce fel de placi si toate draciile aflate in pc.In acest fel poti cauta driverele...big grin