| elena_6631 a întrebat:

Eu obinuiesc sa vorbesc pe Skype si acum mi-a aparut o mica problema, mai exact nu ma lasa sa ma conectez. Cand vreau sa ma conectez imi scrie : Disc plin. Sti cineva cum pot rezolva problema? fundita

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai, daca scrie "disc plin" poate ai c-ul prea plin, mai sterge fisiere din el sau click dreapta pe hard disk, properties, disk cleanup si stergi asteawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu sunt experta ai pre multe poze sterge din ele ca calculatorul sa incarcat si nu mai poate primi nimic credeti-ma mi s-a intamplat daca mai aveti nevoie de m id meu e ulmancristina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik