| MCEdward a întrebat:

Eu stiu ca nu se poate, dar dupa ce dai recovery la windows, mai poti recupera datele? Daca se poate, cu ce program, sau cum? big grin

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Fisierele ce au fost sterse si din Recycle Bin nu se mai pot recupera.

| jeek0 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Fisierele ce au fost sterse din recycle bin pot fi recuperate in anumite conditii. pot fi recuperate date si de pe hard-uri stricate

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu, nu se poate. Ştiu doar că poţi recupera fişierele pe care le-ai şters cu un program "Recuva".
Pa-pa.

| CrazyRat a răspuns:

Se pot recupera. :)
Orice ai avut pe hard intotdeauna va ramane o ramasita pe el indiferent ce faci. In cazul asta is multe programe ce poti folosi acum depinde care ii mai util depinde de la caz la caz.
Active File Recovery
EASEUS Data Recovery Wizarp Pro
Power Data Recovery
Recover My Files
ar mai fi multe da poti sa dai un search pe google
ca idee citeste si aici si poate te ajuta cu ceva :)
http://en.kioskea.net/......c-recovery