| astertix09 a întrebat:

In afara de active file recovery ce program mai stiti ca poate recupera fisiere sterse chiar dupa formatare. am incercat cu programul de mai sus dar nu poate sa imi recupereze din cardul aparatului foto nimic, pentru ca nu il scaneaza. voi ce folositi pentru asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recuva (încerci cu Deep Scan) sau Restorer 2000 Professional (ăsta-i mai vechiuț, dar mi-am făcut treaba cu el prin 2005 recuperând date de pe un card MemoryStick ProDuo formatat).
Slabe șanse să mai recuperezi datele în întregime, indiferent de program.

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Asemenea Nikoleta1997 iti spun si eu, foloseste Tune Up Utilities, dar nu am gasit nici o versiune fara bani care sa imi recupereze fisiere mai mari de 10kb, dar daca il cumperi cu licenta, iar cu totul costa vreo 35 de euro daca nu ma insel, atunci poti sa faci orice vrei cu el.

| mada12 a răspuns:

Din cate stiu daca stregi ceva din aparatul foto nu mai poti recupera...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege de aici care ti se pare mai bun: http://www.snapfiles.com/Freeware/system/fwbackup.html

| Nikoleta1997 a răspuns:

Exista Tunnel Up Utilities. Incearca, la mine merge