| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Eu vrea sa fac un mlg montage sa-l pot pune pe YT

puteti sa dati un link catre un tutorial si un editor sa ma lase sa postez cate videoruri vreau ediate de el

conditi care trebuie ca editorul sa le respecte:

1. sa pot posta cate viduri vreau editae cu el

2.sa fie usor de folosit

3. sa fie gratis

si sa nu uitati sa imi dati un link catre un pack fara virusi

12 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Recomand Windows Movie Maker!
Gasesti aici tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=JNKRCaiox4E

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Dar trebuie premium sa le pot posta m-am uitat pe licenta

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Trebuie sa fie gratis si sa pot posta cate viduri vrau tot pe grais fara a le viola licesta. ok

| KanezuY a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Nu iti trebuie premium ma, postezi pe Youtube.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Ok

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Mica problema cand am dat sa intale windows movie maker mi-a dat ceva cu Filmora. asta este normal sa se intampe?

| KanezuY a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Doar cu Windows Vista/7 merge movie maker.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Merge windows 10?

| KanezuY a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Pe windows 10 nu merge.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru KanezuY):

Shotcut e bun, singului dezavantaj este ca nu pot sa fac obiecte sa se mute cu el

| AstroNoot a răspuns:

Sa faci montaje mlg nu e usor.Nici un program nu te lasa sa faci una-doua un motaj, si ai nevoie si de exercitiu...Dar cel mai permisiv program e Sony Vegas

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru AstroNoot):

Trebuie sa fie gratis si sa pot posta cate viduri vrau tot pe grais fara a le viola licesta