| Pop_Alexandru_2000 a întrebat:

Eu vreau să îmi iau un laptop. Îmi trebuie stick pentru a avea internet? Sau se poate și cu router. Eu am router. Ajutați-mă vă rog!

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Laptop-urile au antena wireless incorporata, deci poti folosi fara nici o problema router-ul. De asemenea, poti folosi si modem-ul, conectat prin port-ul USB. Mai ai o varianta, aceasta constand in conectarea in mod direct a fibrei optice in laptop.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Il poti folosi cum ti-e convenabil si la indemana.
Prin wifi
Prin cablu net
Prin Stick.
Merge prin toate 3.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il poti folosi si cu router si direct cu cablu si cu stick cum vrei tu