| belciuge a întrebat:

Buna TPU

Nu mai am sunet la laptop. sad Este un laptop vechi, nu mai recunoaste nici stick-ul de internet de la RDS. S-a defectat el in mai multe privinte.
Va rog, ajutati-ma.
Ce trebuie sa fac?
Elena

Răspuns Câştigător
| belciuge explică (pentru floryn1993):

Multumesc mult. Am instalat niste drivere cu www.drivereasy.com si am rezolvat problema cu sunetul.
Elena :)

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca e infectat sistemul, el trebuie devirusat cu un antivirus puternic. Daca exista erori atat de mari incat laptopul nu mai poate functiona corect sub nicio forma, atunci se impune o reinstalare a sistemului de operare, cu tot cu driverele compatibile.

| belciuge explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Am instalat driverele lipsa cu www.drivereasy.com

| steficelfrumossibun a răspuns:

Probabil ti s-a stricat driver-ul de sunet.La stick, habar n-am...dar incearca sa stergi driver-ul si apoi sa il reinstalezi dar vezi sa fie potrivit pentru laptop. Funda?