| ISetFireToTheRain a întrebat:

Există cu adevărat programe de spart parole pe messenger? Pun această întrebare pentru că am în clase băieți răutăcioși care toată ziua stau pe messenger...mi-e teamă să nu-mi intre pe id.
Există sau nu?

Răspuns Câştigător
| Mentalist09 a răspuns:

Nu exista. Sunt doar fake. adica minciuni. Baga virusuri pe calculator. Nu-ti fie teama. big grin --> FUNDA?

7 răspunsuri:
| ISetFireToTheRain explică:

Voi acorda funda dupa ce isi vor da si altii cu parerea.

| MadRaven a răspuns:

Nu exista, cei de la yahoo au mare grija ca asta sa nu se intampla.Pentru ca ar da faliment daca ar aparea ceva de genul, nimeni nu ar mai folosi yahoo messenger:-)
Asa ca nu mai cautati degeaba:-)

| ISetFireToTheRain explică:

Ok, va multumesc mult! V-as acorda amandurora funda, insa i-o voi da celui mai rapid.

| andreyy96 a răspuns:

Nu exista asa ceva...

| CristiB93 a răspuns:

Programe nu exista, dar parolele se pot sparge doar in cazul in care iti trimite cinevaa un fel de program sau nu stiu cum se numeste si tu il accepti in calculatorul tau, il downloadezi asa ca daca vrei sa nu ti se sparga parola, nu accepta nimic din parte celor care banuiesti ca ar vrea sa faca asta.

| miriz a răspuns:

Nu exista=inventii