| YourDailyApple a întrebat:

Exista cumva ceasuri cu alarma dinalea la care poti sa iti pui tu ce melodie sa te trezeasca? Adica sa aiba un soft prin care sa upload-ezi ce melodie vrei? Am cautat prin magazine si nu am gasit pana acum decat cele care te trezesc prin pornirea automata a radioului.

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ia stai asa...
Functiile astea ti le indeplineste dimineata destul de elegant un banal telefon din ziua de azi! N-ai telefon ce poate reda. mp3-uri? Nu are capacitate decenta de stocare? Nu ai cablu de date? Nu suporta telefonul prea multe modalitati de transfer de fisiere?(bluetooth, card prin usb card reader) Intrebarea de top: Ai macar telefon mobil? laughing

Imi pare rau ca nu pot sa-ti raspund exact la intrebare, ce-i drept...nici nu m-as fi gandit vreodata la un asemenea "gadget" cand exista banalul telefon mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi pun telefonul. Imi aleg ce melodie vreau si ii setez orawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google gasesti sigur