| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

Am intampinat o broblema la laptop mise inchiede de odata.Am auzit ca e din vina hard-disck ca se incalzeste si ce sa pun sub laptop?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Din vina procesorului neica, nu hard disk-ului!

| LuciWv a răspuns:

Pai este ceva special pentru asta, cumparai un cooler pad, e cam 80-90 de lei.
Sau ceva in fiecare colt cat sa fie ridicat 1-2cm.
Iti sugerez sa-i cumperi un cooler.

| metalhead999 a răspuns:

Un suport special pentru aşa ceva, dar dacă nu ai, poţi pune un caiet/o carte... ceva.

| AlexandruRadoi a răspuns:

Sti ca e mai ridicat in partea de sus, pune o carte eu asa fac, sa aiba loc de aer sa intre prin locul ala.

| MrSkywalker a răspuns:

Un cooler sau o carte mai mare (recomandat cooler)... poti sa-l iei din Altex, eMAG, Flanco etc. http://www.altex.ro/suport-laptop-hama-212093-17-3-transparent ...aici e un link de la altex cooler cu doar 44.99 lei si nu vei mai avea probeme!