| demonangel24 a întrebat:

Exista in Bucuresti un internet cafe la care ora costa mai putin de 4 lei. Preferabil in sectorul 1.

Răspuns Câştigător
| micutaEU a răspuns:

Cafe Computer Club
CCC

- numar PC-uri: 28
- numar PC-uri cu Steam: 20
- PC-uri cu Warcraft 3: 20
- PC-uri cu FIFA2007: 10
- PC-uri cu FIFA2009: 10
- conexiune internet: Evola (Canal garantat 4Mbps)
- telefon pentru rezervari: 021.313.06.71; adresa mail: theadmina@mca.ro
- pagina web: in constructie

Adresa: Bucuresti, Str. Constantin Daniel, Nr. 5 Sectia 1 Politie, Romana

Tel: 021 313 06 71

ALTUL; BEST CAFE INTERNET CAFE (SALA INTERNET) & P.C. GAMES
Perfectiunea conteaza!
BEST CAFE INTERNET CAFE (SALA INTERNET) & P.C. GAMES

http://www.best-cafe.ro

- configuratie pc-uri: Athlon II X3 3.20Ghz, 4Gb DDR III, P.B. Asus - AMD 770 Chipset, Pl. Video AMD Radeon Seria 5k, Hdd 500-750Gb.
- numar pc-uri cu steam (Valve Cyber Cafe): 17
- numar pc-uri cu FIFA: 17
- numar pc-uri cu NFS: 17
- numar pc-uri cu Wacraft III (DOTA): 17
- numar pc-uri cu WoW (World of Warcraft): 17
- website: [url="http://www.best-cafe.ro"]www.best- cafe.ro[/url]
- e-mail de contact: [email="admin@best-cafe.ro"]admin@best-c afe.ro[/email]
- conexiune internet: RDS Acces Internet si Jocuri pe Calculator,
17 Calculatoare Ultra-Performante,
Servicii de Print alb-negru si color A4,
Fax Intern si International,
Coperti Diploma,
Indosariere A4, Plastifiere A3 si A4,
Telefonie Internationala(cu telefon fara fir), wireless hot-spot.
Operatori bine pregatiti ce ofera help-desk clientilor,
Design interior deosebit. Nu se pune problema sa fii ignorat de catre operator iar daca nu ai un minim de bun simt in asa fel incat sa nu deranjezi restul clientilor, sigur vei "zbura" din sala ca si puiul din reclama zboara puiuleeeee Se pote veni cu aproape orice periferic (mose, tastatura, joystick, etc) deoarece se poate conecta orice la P.C., sa nu mai mentionam de medii de stocare sau telefoane sau eu stiu ce hard disk extern sau gadget nebun mai ai Mai multe pe www.best-cafe.ro
mail: admin@best-cafe.ro

Adresa: Bucuresti, Bd. Mihail Kogalniceanu nr. 19 sector 5 Izvor, Cismigiu, Eroilor

Tel: 021 3124816

Fax: 021 3124816

Program:

Luni-Duminica: 08:00-07:00

Ps:Nustiu pretul trebuie sa suni. FUNDA?

| demonangel24 explică (pentru micutaEU):

As putea instala metinul pe ele?

1 răspuns: