| AnonimusGate a întrebat:

Exista modulator pentru pc emulator ps3 si xbox360 nu neaparat gratis si cu banii il cumparnuma sa nu fie fake.
Am cautat si 5 ore cred da nimica bun n-am gasit!
Funda & platesc chas

5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Exista eu am emulator pe pc PS3 si am si un PS3 cumparat care nu l-am modat (deci numai jocuri cumparate ma pot juca ) si pe pc emulatorul care iau orce joc de pe net si ma joc si merge foarte bine dar mai face uneori figuri la 20 de min se blocheaza 5 secunde iti trebuie doar niste rami in plus cam minim 6 giga si un procesor (sau placa video mai bunicica) sau procesorul de la i3 in sus

| AdrenalinTm a răspuns:

Http://www.emulator-zone.com/doc.php/playstation3/rpcs3.html cauti un tutorial cum se foloseste si e si gratis totul
CAUTI PE GOOGLE RPCS3

| sltlp a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Iar vorbesti pe langa, reincepem? laughing
Nu exista nici un emulator de ps3/xbox 360. Daca vrei jocuri de asa ceva, cumperi consola si gata.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru sltlp):

laughing) de xbox 360 nu stiu dar daca o fi de ps 2 ps 3 o fi si xbox SI ESTE daca tie nu-ti merge asta e altceva

| Morreti a răspuns:

Nu exista inca emulatoare pentru ps3 si xbox. In mare parte pentru ca ar fi extrem de ilegale. Poate in cativa ani cand Sony si Microsoft o sa renunte la a mai oferi suport pentru xbox si ps3, poate atunci. Oricum vei avea nevoie de un pc foarte puternic. Fara un i7 nu ai face fata (asta cand o sa apara)...