| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Exista o aplicatie ceva care sa ma ajute sa sterg de-odata toate pozele de pe o pagina de Facebook? Am mii de poze si mi-ar fi imposibil sa le sterg pe rand pe fiecare.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ai creat albume individuale, da, le poți șterge deodată. Un album poate contine și 1500 de poze.
Dar, dacă imaginile NU au fost postate intr-un album, atunci trebuie să le ștergi individual. Elimini in fiecare zi câte 20-50 de poze și până la urmă, vei vedea că tot vei ajunge la final.

Dacă nu ai răbdare, poți șterge doar PAGINA, nu (și) contul! Însa, pierzi absolut toate likeurile paginii. Rămâne la alegerea ta, dacă vrei să deschizi o nouă pagina de la 0, plecând de la acelasi profil/cont.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Da, soluția ștergeți Facebook ul.
Oricum fara poza ar fi ca noi happy
Îl ștergi definitiv și îți faci altul happy

Dar eu te sfătuiesc sa nu le ștergi deoarece sunt amintiri. Mai târziu o sa le cauți.

| tpciprian a răspuns:

Pe Facebook există categorii, încearcă să vezi dacă poți șterge o categorie, sunt puține categorii in comparatie cu pozele