| 1libercugetator1 a întrebat:

Exista programe care sa iti schimbe vocea?

dau funda, as vrea unu

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cu orice editor audio poți face asta.Cam toate au funcția de tempo cu care îți poți schimba vocea.Această funcție modifică repiditatea melodiei(ca la un pikup la care îi schimbi munărul de rotații care standard e 33 și dacă îlo schimbi pe 45 melodia se va auzi mai rapid, etc).Pe principiul ăsta funcționează și acea funcție de tempo.Succes

| Cosminovici18 a răspuns:

Da programul se numeşte Clownfish şi îl poţi descărca de aici http://clownfish-translator.com/

| dannyel86 a răspuns:

Exista. De exemplu, AV Voice Changer.
Cred ca gasesti pe net si alte variante de softuri care sa te ajute. Succes!

| Marius2345 a răspuns:

Da,pentru android sunt mai multe de exemplu noid