| patricius a întrebat:

Exista programe free pentru alcatuirea orarului unei scoli?

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

La ce te referi fii mai explicita! La un inlocuitor pentru Microsoft Office? Daca da atunci incearac Open Office http://ro.openoffice.org/

| MaRRiaN a răspuns:

Banuiesc ca-ti trebuie programul pentru scoala, nu? Am citit pe net cum ca ar exista un program numit aSc TimeTables care e inclus in pachetul AEL primit in scoli. Pachetul AEL un set de 35 CD-uri pe care trebuie sa-l aiba scoala ta.

Daca iti trebuie pentru acasa, deja nu mai stiu... Bafta!

| patricius explică:

Un program in care sa introduci incadrarea fiecarui prof., programul fiecarei clase si sa-ti genereze un orar.