| Pantera2010 a întrebat:

Exista un program care imi arata cand a fost ultima data un id online sau pana la ce ora a stat acel id online? eu am auzit de la ceva prietena dar nu cred ca este eu inca nu am auzit de un program asemenea... daca voi ati auzit si stiti cum se numeste va rog sa-mi spuneti.Multumesc

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Regret dar nu exista.

| astertix09 a răspuns:

Da exista, dar se refera mai mult la administrarea serverelor, îl folosesc companiile furnizoare de internet, este ceva profesional, așa știu cat a stat un IP online. Yahoo cum crezi ca știe la ce ora te-ai logat, cat ai stat, sau google, care o data ce te-ai logat cu parola de mess inregistreaza într-o baza de date toate căutarile tale folosind acest motor de cautare.
Nu exista anonimitate online, chiar daca ne-ar plăcea să credem asta.

| XxXKevinXxX a răspuns:

Mda il am si eu se numeste trilian.in ala ai toate mesurile care exista.etc,ie ff bun.pwpwpwp

| deleuandrei a răspuns:

Eu inca nu am auzit de asa cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.
nici eu nu am auzit inca de asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Too_pac23x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ssss