| sorinimus a întrebat:

Exista un program prin care poti face ca vreun program sa nu fie sters? Si daca e puteti sa-mi spuneti si programe prin care sa faci fisierele invizibile? Spuneti-mi pentru AMBELE TIPURI: SA NU FIE STERS, SI SA FIE,, INVIZIBIL"

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Deep Freeze - nimic de pe partiţia selectată nu va putea fi şters sau modificat.

| sti a răspuns:

Uita aici un program pentru a face fișierele invizibile: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=55&lid=4166

| manna a răspuns:

Ce tine de sa nu fie sters... exista doar programe licentiate contra cost, si merg la paket cu windows7, eu insa iti pot recomanda big grinenumire: GetData Recover My Files Pro Edition
Versiune: 4. 0. 4. 448, o data instalat, orice ai starge vrut si nevrut.va fi recuperat! pup si bafta la treaba!

| manna a răspuns:

Invizibil. uite am mai dat de aceasta varianta.care face invizibila fereastra deschisa pe desktop. e ideala pentru servici. sa nu vada seful ca stai in mess, skype.etc.
Denumire: BlazingTools Boss Invisible (nimeni nu vede ce faci la PC) Versiune: v1. 05 cum functioneaza: instalezi programul, apoi pe geamul deschis, dai clic stinga in coltul sting sus.si...voila! la fel faci cind vrei sa readuci geamul pe desktop...
bafta in toate! si. promit sa mai caut la cererea ta solutii happy