| XSuperGamerHD a întrebat:

Exista vreo diferenta intre windows cumparat si necumparat? Avand in vedere ca cel necumparat va fi activat cu un tool? Adica windowsul cumparat are ceva in plus fata de cel necumparat?

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu e nici o diferenta.

| sierra1 a răspuns:

Exact aceeași diferență ca in a face rost de bani din furt sau din salariu

... dacă mă ințelegi

| XSuperGamerHD explică (pentru sierra1):

Oricum 90% din windowsuri sunt piratate deci...

| sierra1 a răspuns (pentru XSuperGamerHD):

Deci să piratăm mai departe, asta sugerezi?

| XSuperGamerHD explică (pentru sierra1):

Crezi ca lumea o sa se opreasca din piratat software vreodata? Well, daca ar fi ilegal poate una lume s-ar mai opri, dar daca continuam tot asa...

| sierra1 a răspuns (pentru XSuperGamerHD):

"Crezi ca lumea o sa se opreasca..."

problema e că TU o incurajezi

| XSuperGamerHD explică (pentru sierra1):

Incurajez prin faptul ca spun adevarul? Si sa nu zici ca tu nu ai downloadat ceva piratat sau crackuit (cam acelasi lucru) niciodata. Chiar si daca sa zicem convertesti un link de la o melodie in mp3 care trebuie sa o cumperi tot acelasi lucru e.

| XSuperGamerHD explică (pentru XSuperGamerHD):

Pe care*

| iwefgOficiall a răspuns:

Nup nu este nici o diferenta si mai pui ca poti folosii windows ul neactivat pentru update uri!