| Anonimuserr a întrebat:

Exista vreo modalitate cum sa scap de timeline? Este oribil. Toti vor sa scape de timeline?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr explică:

Vezi sa nu e o porcarie ce mi-ai scris tu ultimul utilizator. Aia este sa scot timeline doar pentru mine si pentru un anumit browser. Daca reinstalez windowsul tot timeline am. Si e doar pentru mine, ceilalti pot vedea timeline-ul.

| ilcmty a răspuns:

Exista niste filmulete pe youtube cum sa scapi de timeline dar nu merge niciuna dintre metode(le-am incercat si eu) dar pana la urma de obisnuiesti cu el...nu e asa groaznic happy

| ilcmty a răspuns:

Nu..sunt niste filmulete pe youtube dar nu merge nici o metoda(le-am incercat si eu) dar nu este asa groaznic timelinul o sa te obisnuiesti cu el happy

| ilcmty a răspuns:

Nu...sunt niste filmulete pe yutube cu cateva modalitati sa scapi de el(le-am incercat si eu) da' nu merg... oricum te ve-i obisnuii cu el nu e asa groaznic!winking