| cristian_lupsanu a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care sa blochez toate (dar TOATE) pop-up-urile care imi apar pe ecran?

Răspuns Câştigător
| modea81 a răspuns:

Da, exista, si nu ai nevoie de vreun software pentru asta. Daca folosesti Internet Explorer, da click pe Tools - Internet Options – Privacy, apoi fa click in casuta aia unde scrie "Turn on Pop Up Blocker".

2 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Folosește pentru navigare pe Web browser-ul Mozilla Firefox, cu Google Toolbar.

| mircea_grozea a răspuns:

In Mozilla, pe care-o folosesc eu, dai click pe Tools, Add-ons si cauti un popup blocker, am uitat cum ii zice. Ar trebui sa mearga numai bine!